Zbiórka kwiatów "z sercem". Serdecznie zapraszamy do włączania się Wyróżniony

Napisane przez niedziela, 29 maj 2022 10:24

Serdecznie zachęcamy szkoły, przedszkola, instytucje i osoby prywatne - jednym słowem wszystkich chętnych do włączenia się w naszą akcję " Kwiaty z sercem" - czyli zbiórka kolorowych kwiatów doniczkowych, które ozdobią w naszym mieście plenerowe biblioteki i Eko Chatki w różnych częściach Ełku. 

Jeśli macie kwiaty w swoich ogrodach i chcielibyście się nimi podzielić, tym samym  tworzyć z nami wspólną, radosną i piękną przestrzeń,  tak aby w ełckich parkach sprawiała radość innym,  to bardzo chętnie je przyjmiemy. 

Zbiórka potrwa do piątku 3 czerwca. Kwiaty należy dostarczyć do siedziby naszej Fundacji ul. Małeckich 3/29 (III piętro). Jeśli nikogo nie ma w biurze można zostawić je pod drzwiami, koniecznie z informacją od kogo są:).  W razie problemów z dowiezieniem istnieje możliwość odbioru, po wcześniejszym umówieniu. 

Kontakt:  511 589 675, 508 631947 lub 506 104 136. 

Oddaj zabawki książki gry sprzęt sportowy których nie potrezbujesz 2

Monika Drobińska

 " To nie sztuka wytrenować sobie mózg.Sztuka sprawić, by rozumiał ludzi, By pozwolił nam się wsłuchać w deszczu plusk,By nie budził z marzeń nas jak budzik. To nie sztuka skonstruować superplan,Wszystko z góry mieć zaplanowane.Sztuka z losem grę prowadząc sam na sam, Nie bać się przegranej i wygranej. To nie sztuka bijąc głośno w głośny gong, Nóg tysiące zmusić do tupotu. Sztuka skomponować tak ulotny song, Co bezskrzydłym da przyjemność lotu".

A. Majewska