Eko Rynek z Sercem na ełckiej giełdzie - kolejny raz pomaga Wyróżniony

Napisane przez sobota, 27 marzec 2021 17:37

Piękne ekologiczne praktyki  znowu pomagają, to co jednemu zbywa, może jeszcze przydać się drugiej osobie. To już kolejna odsłona naszego Eko Rynku z Sercem, który tym razem będzie pomagał tym, którzy aby zaspokoić pragnienie przemierzają czasami kilka kilometrów w poszukiwaniu wody - afrykańskim dzieciom.  Rzecz oddawały nam ełckie instytucje, ale także osoby prywatne, tak jak zawsze, zebraliśmy ich masę:). Jesteście niesamowici! Wielkie dzięki za każdą kroplę Waszego serca, ale nade wszystko za współpracę, za to, że budujecie "cegiełka po cegiełce" razem z nami. 

Fundacja Odpowiedzialni za Marzenia zaprasza serdecznie na stacjonarny  Eko Rynek z Sercem już jutro ( 28 marca) na ełckie targowisko ( giełda). Stoiska dla kupujących dostępne będą od godziny 8.00. Punkty Eko Rynku z Sercem znajdziecie w dwóch miejscach na początku giełdy - od wejścia głównego z jednej  i  drugiej strony.  Nasi wolontariusze przygotowali oznaczenie stoisk, tak, abyście bez problemu do nich trafili, na każdym znajdziecie napis " Eko Rynek z Sercem"  -  na ełcką studnię w Afryce. 

 Za symboliczne kwoty będziecie  mogli kupić naprawdę wspaniałe rzeczy: książki, zabawki, gry i puzzle, lalki, klocki, ubranka dla dzieci, i inne cudowności, które zebraliśmy od Was. Wszystko w bardzo dobrym stanie. W akcję fundacji włączały się zarówno osoby prywatne jak i elckie instytucje, które oddawały wiele pięknych rzeczy. 
 
Cały dochód trafi oczywiście na zasilenie akcji , którą ełcka Fundacja Odpowiedzialni Za Marzenia prowadzi w Ełku w imieniu całego miasta -  budowę ełckiej studni w Afryce i wsparcie sierocińca. Mamy już około 10 tyś. To wszystko zebraliśmy z darów Waszych serc.
 
 
 
 
💜Jeżeli zostaną nam rzeczy po godzinie 12 stej spotkacie nas na promenadzie przy Eko Chatce z grami ( przy placu zabaw ul. Nadjeziorna). 
 
Zapraszamy Was tym serdeczniej, że to już ostatni moment kiedy możecie włączyć się w budowę ełckiej studni w Afryce. Serdecznie podziękowania kierujemy na ręce wszystkich osób i instytucji, które włączyły się w naszą akcję. Bardzo dziękujemy także za wsparcie mediom. 
 
Akcja zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami.
 
 IMG 0103
Monika Drobińska

 " To nie sztuka wytrenować sobie mózg.Sztuka sprawić, by rozumiał ludzi, By pozwolił nam się wsłuchać w deszczu plusk,By nie budził z marzeń nas jak budzik. To nie sztuka skonstruować superplan,Wszystko z góry mieć zaplanowane.Sztuka z losem grę prowadząc sam na sam, Nie bać się przegranej i wygranej. To nie sztuka bijąc głośno w głośny gong, Nóg tysiące zmusić do tupotu. Sztuka skomponować tak ulotny song, Co bezskrzydłym da przyjemność lotu".

A. Majewska